Top 10 ZDYHMrj Läufer – Chodniki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ZDYHMrj

#ad

Do korytarza, antypoślizgowy, szerokość 60-116 cm, sypialni, nadaje się do prania, maroko, ZDYHMrj Dywanik na korytarz, salonu, nowoczesny styl boho, bieżnik kuchenny

#ad
ZDYHMrj #ad - Antypoślizgowa tylna konstrukcja: antypoślizgowy lateks na spodzie, praktyczna tylna strona filcowa w kropki zwiększa grubość i stabilność, dzięki czemu dywan może być bezpiecznie używany. Dywan chodnik do korytarza: bieżnik z poliestru, odporny na zużycie.

Miejsce zastosowania: czy to w pokoju gościnnym, restauracji, biurze, jadalni, wybierz zjeżdżalnię dywanową, kuchni, która najlepiej pasuje do Twojego wystroju domu. Idealny dywan do korytarza to idealny prezent dla rodziny i przyjaciół, ma grubość 6 mm, miękki i przyjazny dla skóry, oddychający, antypoślizgowy, spód, szerokość: 40 cm/50 cm/60 cm/70 cm/80 cm/90 cm/100 cm/120 cm. Niezawodny serwis przedsprzedażowy i posprzedażny: bieżnik można dostosować do różnych rozmiarów.

Atwy do czyszczenia: nadaje się do prania, dywan można prać w pralce w temperaturze 30 stopni za pomocą programu prania ręcznego. Oferujemy kompleksową obsługę klienta. Jeśli potrzebujesz odpowiedniego rozmiaru, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Regularnie odkurzać i czyścić lokalnie. Bieżnik nadaje się do ogrzewania podłogowego, hotelu, sypialni lub korytarzu, salonie, nie uszkadza podłogi.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad

2. ZDYHMrj

#ad

Nowoczesny bieżnik do sypialni i salonu, antypoślizgowy dywan do korytarza, szary, towar sprzedawany na metry, 40 x 180 cm, nadaje się do prania, długi chodnik do korytarza, ZDYHMrj chodnik kuchenny

#ad
ZDYHMrj #ad - Instrukcja prania: można prać w pralce, można prać ręcznie i nie blaknie. Właściwości dywanu chodnikowego: guma nie zsuwa się z tyłu, chłonny, niełatwy do wyblaknięcia, nie rani podłogi, gruby, zmywalny, odporny na wilgoć, dywan nadaje się do ogrzewania podłogowego.

Można czyścić odkurzaczem. Grubość: 6 mm, nie martw się, jeśli jesteś zjeżdżalnią dywanową lub wycieraczką, że drzwi pozostaną na dywanie i nie będą mogły zostać otwarte. Dywan do korytarza: może spełnić twoje wymagania w różnych scenariuszach - dywan bieżnikowy, kuchnie.

Spraw, aby twoja podłoga była uporządkowana. Nowoczesny dywan do korytarza materiał: poliester + antypoślizgowy spód, antypoślizgowy, oddychający, to dobry wybór, odporny na zużycie, miękki i przyjazny dla skóry, czy używasz go w kuchni czy w pokoju. Wybierz zjeżdżalnię dywanową, łóżka do sypialni, która najlepiej pasuje do Twojego wystroju domu.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad

3. ZDYHMrj

#ad

Geometryczny, czarno-białe paski, ZDYHMrj Chodnik dywanowy, szerokość 60 cm/70 cm/80 cm/90 cm/100 cm, bieżnik kuchenny do korytarza, nadaje się do prania, antypoślizgowy, sypialni, nowoczesny, chodnik do salonu

#ad
ZDYHMrj #ad - Grubość: 6 mm, nie martw się, jeśli jesteś dywanem do przedpokoju lub dywanikiem, że drzwi pozostaną na dywanie i nie mogą zostać otwarte. Można czyścić odkurzaczem.

Instrukcja prania: można prać w pralce, prać ręcznie i nie blaknie. Uporządkuj podłogę. Nowoczesny dywan do przedpokoju materiał: poliester + antypoślizgowy spód, odporny na zużycie, miękki i przyjazny dla skóry, oddychający, antypoślizgowy, niezależnie od tego, to dobry wybór, czy używasz go w kuchni czy w pokoju. Właściwości: guma nie ślizga się, gruba, odporna na wilgoć, zmywalna, chłonna, niełatwa do wyblaknięcia. Wybierz zjeżdżalnię dywanową, która najlepiej pasuje do Twojego wystroju domu. Dostosowywany dywan do korytarza: może spełnić twoje wymagania w różnych scenariuszach - dywan bieżnik, łóżka w sypialni, kuchnie.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad
Waga0.01

4. MENGH

#ad

6 mm, długość niestandardowa do kuchni, do kuchni, bieżnik na korytarz, MENGH Dywan, sypialni, do wnętrz, salonu – 40 x 100 cm

#ad
MENGH #ad - W ciągu trzech lat zaoferujemy Ci zwrot i wymianę, abyś mógł bezpiecznie dokonać zakupów. Mikrofibra jest wystarczająco trwała, kolor nie blaknie i pozostaje piękny po praniu, można prać w pralce w temperaturze 40°C lub czyścić odkurzaczem.

Mengh dywan, przyjazny dla skóry i wygodny miękkość, korytarza, wykonany z poliestru, kuchni, biura, pokoju gościnnego, odpowiedni do każdego pokoju lub każdej sceny: Idealny dywan do korytarza, jadalni, hotelu i restauracji. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionego towaru, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami. Chodnik o grubości 6 mm, nie martw się, jeśli jesteś bieżnikiem lub matą pod drzwi, że drzwi będą mocno przymocowane do dywanu i nie można ich otworzyć.

Nasze dywany posiadają certyfikat china ROSH, dzięki czemu nie zawierają szkodliwych substancji i dlatego są bezpieczne dla zdrowia oraz przyjazne dla dzieci i zwierząt. Spód z tworzywa sztucznego, zwiększony opór i efekt antypoślizgowy, nie uszkadza podłogi.
MarkaMENGH #ad
ProducentMENGH #ad
Wysokość0
Długość39.37
Waga2425.08
Szerokość15.75
Numer części1085712453565

5. ZDYHMrj

#ad

Sypialni, kuchni, czarny, Dywan 3D, antypoślizgowy, salonu, 80 cm/90 cm/100 cm, nadaje się do prania, wzór kwiatowy, chodnik na korytarz, bieżnik z poliestru, do korytarza, szerokość 60 cm, 70 cm, chodnik kuchenny

#ad
ZDYHMrj #ad - Obsługa klienta: różne rozmiary bieżników można dopasować. Bieżnik dywanowy: bieżnik z poliestru, przyjazny dla skóry i komfortowa miękkość, dywan do korytarza ma grubość 6 mm. Idealny dywan do korytarza to idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.

Zastosowanie: korytarz, sypialnia, kuchnia, salon, hotele, restauracja, jadalnia, wybierz odpowiedni dywan. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy najlepszą obsługę klienta. Antypoślizgowa strona spodnia: antypoślizgowy lateks na spodzie, praktyczny filc w kropki zwiększa grubość i stabilność, nie uszkadza podłogi, dzięki czemu dywan może być bezpiecznie używany, dywan nadaje się do ogrzewania podłogowego.

Utrzymuj podłogę w czystości. Jeśli potrzebujesz odpowiedniego rozmiaru, skontaktuj się z nami, prosimy o kontakt mailowy. Można czyścić odkurzaczem. Bieżnik dywanowy łatwy do czyszczenia: nadaje się do prania, można prać w pralce, prać ręcznie i nie blaknie.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad
Waga0.01

6. ZDYHMrj

#ad

Salonu, Dywan bieżnik na korytarz, antypoślizgowy, 70 cm, wymiary: 80 x 700 cm, kuchnię, do sypialni, 110 cm kolor: #1, brązowy, nowoczesna, 100 cm, geometryczna powierzchnia, nadaje się do prania, 80 cm, szerokość 60 cm, 90 cm

#ad
ZDYHMrj #ad - Instrukcja prania: można prać w pralce, prać ręcznie, nie blaknie. Nowoczesny dywan do przedpokoju, to dobry wybór, miękki i przyjazny dla skóry, antypoślizgowy, niezależnie od tego, materiał: poliester + antypoślizgowy spód, oddychający, odporny na zużycie, czy używasz go w kuchni czy w pokoju.

Można czyścić odkurzaczem. Wybierz zjeżdżalnię dywanową, która najlepiej pasuje do Twojego mieszkania. Zadbaj o porządek w podłodze. Właściwości: guma nie ześlizguje się z podszewki, gruba, chłonna, odporna na wilgoć, zmywalna, nie blaknie. Dywan z możliwością dopasowania do korytarza: może spełnić twoje wymagania w różnych scenariuszach – dywan chodnikowy, do sypialni, kuchni. Grubość: 6 mm, nie należy się martwić, jeśli jesteś dywanikiem do korytarza lub wycieraczką, że drzwi pozostają na dywaniku i nie można je otworzyć.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad
Waga0.01

7. ZDYHMrj

#ad

Antypoślizgowy, Bieżnik na korytarz 3D, nadaje się do prania w korytarzu, salonie, nowoczesny, szerokość 60 cm/70 cm/80 cm/90 cm/100 cm rozmiar: 90 x 200 cm, sypialni

#ad
ZDYHMrj #ad - Grubość: 6 mm, jeśli jesteś dywanikiem do korytarza lub wycieraczką, nie należy się martwić, że drzwi pozostają na dywaniku i nie można je otworzyć. Nowoczesny dywan do przedpokoju, antypoślizgowy, miękki i przyjazny dla skóry, to dobry wybór, materiał: poliester + antypoślizgowy spód, niezależnie od tego, oddychający, odporny na zużycie, czy używasz go w kuchni czy w pokoju.

Wybierz zjeżdżalnię dywanową, do sypialni, która najlepiej pasuje do Twojego mieszkania. Właściwości: guma nie ześlizguje się z podszewki, odporna na wilgoć, zmywalna, chłonna, gruba, nie blaknie. Dywan z możliwością dopasowania do korytarza: może spełnić twoje wymagania w różnych scenariuszach – dywan chodnikowy, kuchni. Instrukcja prania: można prać w pralce, prać ręcznie, nie blaknie. Można czyścić odkurzaczem. Zadbaj o porządek w podłodze.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad
Waga0.01
Numer częścihu-256

8. ZDYHMrj

#ad

Sypialni, nadaje się do prania w korytarzu, szerokość 60 cm/70 cm/80 cm/90 cm/100 cm wymiary: 70 x 100 cm, antypoślizgowy, ZDYHMrj 3D chodnik podłogowy

#ad
ZDYHMrj #ad - W przypadku pytań dotyczących produktu prosimy o kontakt, udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi. Materiał dywanu: włókno poliestrowe + spód z tworzywa sztucznego, miękki i przyjazny dla skóry, przepuszczający powietrze, antypoślizgowy, niezależnie od tego, odporny na zużycie, to dobry wybór, antypoślizgowy, czy używasz go w kuchni czy w pokoju.

Wybierz zjeżdżalnię dywanową, sypialnie, która najlepiej pasuje do Twojego mieszkania. Można czyścić tradycyjnym odkurzaczem. Zadbaj o porządek w podłodze. Grubość: 6 mm, nie należy się martwić, jeśli jesteś dywanikiem do korytarza lub wycieraczką, że drzwi pozostają na dywaniku i nie można je otworzyć.

Dywan z możliwością dostosowania do korytarza: może spełnić twoje wymagania w różnych scenariuszach – korytarze, kuchnie itd. Instrukcja prania: można prać w pralce, prać ręcznie i nie blaknie.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad
Waga0.01
Numer częścihu-256

9. ZDOHMij

#ad

Do salonu, chodnik kuchenny, dywan kuchenny, regulowany rozmiar, sypialni, antypoślizgowy, ZDOHMij Dywan, bieżnik na korytarz, kolorowy, towar sprzedawany na metry, nadaje się do prania, nowoczesny poliester, 60 x 450 cm, do kuchni

#ad
ZDOHMij #ad - Chodnik dywan do korytarza: bieżnik z poliestru, dywan do przedpokoju ma grubość 166 mm, przyjazny dla skóry i komfortowa miękkość, idealny dywan do korytarza to idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.

Jeśli potrzebujesz odpowiedniego rozmiaru, prosimy o kontakt z nami, możesz skontaktować się z nami przez e-mail. Utrzymuj podłogę w czystości. Można czyścić odkurzaczem. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, gwarantujemy Państwu najlepszą obsługę klienta. Obsługa klienta: różne rozmiary bieżników można dostosować. Bieżnik dywanowy Łatwy do czyszczenia: można prać w pralce, można prać ręcznie i nie blaknie.

Stosowane miejsca: korytarz, sypialnia, salon, restauracja, kuchnia, jadalnia, hotele, wybierz odpowiedni dywan. Antypoślizgowa konstrukcja z tyłu: antypoślizgowy lateks na spodzie, dzięki czemu dywan może być bezpiecznie używany, praktyczny filcowy tył w kropki zwiększa grubość i stabilność, nie szkodzi podłogi, dywan nadaje się do ogrzewania podłogowego.
MarkaZDOHMij #ad
ProducentZDOHMij #ad

10. ZDYHMrj

#ad

Maroko dywan na korytarz, nadaje się do prania, 90 cm, 70 cm, geometryczny, szerokość 60 cm, do korytarza, nowoczesny bieżnik kuchenny, 110 cm, salonu, poliester, sypialni, 100 cm, korytarz, antypoślizgowy, 80 cm

#ad
ZDYHMrj #ad - Zadbaj o porządek w podłodze. Właściwości: guma nie ześlizguje się z podszewki, gruba, zmywalna, odporna na wilgoć, chłonna, nie blaknie. Instrukcja prania: można prać w pralce, prać ręcznie, nie blaknie.

Można czyścić odkurzaczem. Dywan z możliwością dopasowania do korytarza: może spełnić twoje wymagania w różnych scenariuszach – dywan chodnikowy, kuchni. Wybierz zjeżdżalnię dywanową, do sypialni, która najlepiej pasuje do Twojego mieszkania. Grubość: 6 mm, nie należy się martwić, jeśli jesteś dywanikiem do korytarza lub wycieraczką, że drzwi pozostają na dywaniku i nie można je otworzyć. Nowoczesny dywan do przedpokoju, oddychający, to dobry wybór, antypoślizgowy, odporny na zużycie, miękki i przyjazny dla skóry, niezależnie od tego, materiał: poliester + antypoślizgowy spód, czy używasz go w kuchni czy w pokoju.
MarkaZDYHMrj #ad
ProducentZDYHMrj #ad
Waga0.01
Numer częścihu-256